سایت نقاشی
نقاشیهای هنرمندان ومعرفی نقاشان ایران و جهان

معرفی آموزشگاه نقاشی

چنانچه مایل به فراگیر نقاشی هستید و بدنبال یک آموزشگاه خوب و مطمئن برای فراگیری نقاشی و طراحی هستید، ما آموزشگاه نقاشی ایکاروس در تهران را به شما معرفی مینماییم.

این آموزشگاه در غرب تهران و در فلکه دوم آریاشهر واقع شده است. مدیریت این آموزشگاه با سیاوش مهویس از اساتید با سابقه حوزه نقاشی و طراحی میباشد که فعالیتهای زیادی را درکارنامه هنری بیست و چند ساله خود گنجانده است.

این آموزشگاه در تهران، صادقیه، خیابان اعتمادیان شرقی، پلاک ۱۵ طبقه سوم واحد ۹ واقع شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب سایت آموزشگاه دیدن نمایید:
 

آموزشگاه نقاشی ایکاروس

 

اینکه ما این آموزشگاه را معرفی میکنیم بنا به دلایلی است که در ذیل عنوان میشود:

رعایت استاندارد ظرفیت و تعداد هنرجویان هر کلاس

ظرفیت و تعداد هنرجویان هر کلاس از عوامل مهمی است که در بازدهی کار یک آموزشگاه و یا یک کلاس هنری نقش موثری ایفا مینماید. بسیار دیده شده است که در کلاسهای هنری، معیار و ملاک مشخص و مناسبی برای در نظر گرفتن تعداد هنرجویی که میبایست در هر کلاس حضور داشته باشد در نظر گرفته نمیشود و بعلت تعداد زیاد هنرجو در هر کلاس، ایشان در بسیاری از جلسات از برخورد مستقیم و راهنماییهای موثر استاد بهره مند نمیگردند.

در آموزشگاه مذکور با بذل توجه به نکته فوق الذکر، تعداد هنر جویان در هر کلاس از عدد تعیین شده برای هر کلاس بالاتر نرفته و با وجود اینکه متقاضی برای کلاسهای این آموزشگاه وجود دارد، ظرفیت پذیرش در هر کلاس محدود باقی میماند و هنرجویان متقاضی بیش از ظرفیت کلاسها، در لیست رزرویها جای گرفته و در زمان مناسب به شرکت در کلاسها فراخوانده میشوند.

رویه فوق الذکر موجب میگردد تا هنرجو با رضایتمندی کامل به حضور خود در کلاسها ادامه دهد و بر همین اساس از تجربیات و آموخته های اساتید دلسوز این مجموعه به نحو احسن و شایسته بهره برداری نموده و اعمال این رویه مثبت، نمود خود را در کیفیت آثار بجای مانده هنرجویان این مجموعه، بخوبی نشان میدهد.

 

آموزشگاه نقاشی

 

تجربه و تحصیلات آکادمیک استاد

تجربه و تحصیلات آکادمیک استاد در حوزه نقاشی و طراحی، در کنار میزان تجربه تدریس به هنرآموختگان در محیطهای متنوع آموزشگاهی و دانشگاهی و غیره، فاکتوری است که روش تدریس اساتید را از هم متمایز میسازد. اساتید این مجموعه دارای تجربه و بار اطلاعاتی و فنی، و تکنیکی قوی میباشند که طی سالها هنر آموزی در محیطهای آکادمیک و دانشگاه های هنر، و پس از آن هم طی سالها تدریس در محیطهای مربوطه این تجارب گرانبها را بدست آورده اند. برگزاری نمایشگاه های متعدد چه بصورت شخصی و چه بصورت برگزاری نمایشگاه برای هنرجویان، مصاحبه، نقد و غیره در رزومه و کارنامه هنری ایشان جای دارد.

نگرش «تحول محور» در سیستم آموزشی آموزشگاه

دوره های آموزشی در این آموزشگاه با توجه به تغییر و تحولات تکنیکی در عرصه هنر جهانی و دریافت تازه‌ترین و به روزترین رخدادهای تکنیکی و فنی حال حاضر جهان، برنامه‌ریزی و به روز می‌شود. با نگاهی به خروجی این متد و مشاهده کیفیت آثار تولید شده توسط هنرجویان، نقش کاربردی و موثر این نگرش «تحول محور» در سیستم آموزشی آموزشگاه کاملا عیان می‌شود. جهت مشاهده آثار هنرجویان به بخش آثار هنرجویان مراجعه کنید.